IP Office Platform

Avaya IP Santral Platform

Kompakt iletişim çözümleri sunan Avaya IP Office ve BCM Business Communication Manager, küçük ve orta boyuttaki şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçlarını düşük maliyetle karşılamak üzere tasarlanmış tümleşik iletişim platformlarıdır.

Küçük ve orta ölçekli ileride büyümesi olası olan işletmeler için Avaya Integral Enterprise sistemi değişebilen esnek yapısıyla, fiyat – performans orantısı mükemmel bir sistemdir. Tamamen kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda sistemi rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Günümüzün en gözde iletişim çözümü olarak kullanılan ip santral konusunda profesyonel çözüm sunan Avaya, firmaların ip santral çözümlerine net ve doğru çözümler sunmaktadır.

Integral Enterprise sistemi, tamamen hibrit yapıya sahip olmasıyla beraber çok yönlü kullanabileceğiniz bir sistemdir. VoIP, ISDN trunk ve analog bağlantılarının hepsini desteklediğini gibi bu iletişim kanallarının hepsini aynı anda kullanma imkanı da sunmaktadır.

Üstün hizmet kalitesi ve business partner güvencesi ile VERİTEL uzman ekibi Avaya’nın görüntülü iletişim sistemleri, data ve ses sistemleriyle ihtiyaçlarınızı uygun bir şekilde karşılayan altyapı oluşturmanızda her zaman yardımcı olacaktır.

Avaya IP Santral Office

ıp santral

Avaya IP Santral işletmenize müşteri hizmetlerinde ve birleşik iletişim alanında kolaylık sağlıyor. Birden fazla yerde faaliyet gösteren KOBİ’ lerin tam çözüm ortağı olması ve ihtiyaçlarını tamamen karşılamasıyla çalışma sürekliliği sağlamaktadır. IP Office Sürüm 5’ in tamamen yeni yapılanmasıyla şubeler arası sunucuları kullanarak güç kesintilerinde bile iletişim kopukluğunu ortadan kaldırmaktadır.

Avaya IP Office kurumların müşteri hizmetleri alanlarında tamamen verimli olmasını sağlayan uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır. Client uygulaması aracılığı ile sisteminize Web den de erişebilir, sistem cihazlarını devreye sokup aynı zamanda yönetimini de sağlayabilirsiniz.

Avaya Communication Manage

avaya ıp platform

Avaya Communication Manager temeli Linux işletim sistemi olan ve modüler yapısı sayesinde analog, dijital ve IP cihazların aynı santral üzerinde çalışmasını sağlamaktadır. Kuruluşların finansal hizmet ve perakende zincirleri gibi birden fazla lokasyona sahip oldukları şubelerde, çalışanların ve altyapılarının güçlenmesine, operasyonlarını düzenlemelerine yardımcı olur.