Phones

1200 Serisi IP Deskphones

phone 2

1200 Serisi IP Deskphones birden tuşları, entegre ahizesiz gelişmiş kristal berraklığında görüşmeler için ses kaliteli teknoloji, kulaklık desteği ve tek damla masaüstü kablolama için entegre Ethernet anahtarı sunuyoruz. iş çok çeşitli ihtiyaçları sunmak üzere tasarlanmıştır, bunlar en gelişmiş kullanıcılar için özelleştirmek için kolaydır.


7000 Serisi Dijital Deskphones

7Sınıfının performanstan ödün vermeden küçük işletme özelliği ve uygun fiyatta gereksinimlerini karşılayan telefon bul. Bu yüksek kaliteli, şık telefonlar birçok iş ortamları ve kullanıcıları uygun kullanıcı dostu özellikler geniş bir yelpazede sunuyoruz.


E100 Serisi SIP Telefonlar

14Daha iyi iletişim ve ofis, uzak arasındaki işbirliğini ve mobil çalışanların sürücü Yardım. Bu cihazlar ne olursa olsun neresinde işçilerine en sık kullanılan ve etkili çağrı işleme özellikleri getirmek için standartlara dayalı SIP kullanın.


H100 Serisi video İşbirliği İstasyonları

15Avaya video işbirliği istasyonları iş gün boyunca son derece etkili nişan sunar. Full HD video konferans, bir iş telefonu ve tümleşik iletişim özellikleri hepsi bir dokunmatik masaüstü istasyonu ile temel bir görüntülü telefon ötesine geçin.


J129 IP Telefonlar

17uygun fiyatlı, ama son derece işlevsel SIP Telefon tüm temel çağrı işleme özellikleri olsun. Bu telefon her boy işletmeler kullanıcılar tarafından ihtiyaç duyulan üst fonksiyonlar suna


TSG-Sertifikalı Güvenli IP Telefonlar

18Bu yenilikçi, verimli telefonlar Federal Hükümet tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. telefonlar Hassas bölmeli Bilgi Hizmetleri harici cihazlar ihtiyaç vardır -hayır (SCIFs) içinde masaüstü güvenlik ve tam haberleşme fonksiyonlarını getirmek


IP Kablosuz Telefonlar

16Avaya IP Kablosuz Telefonlar teşvik etmek ve kablosuz LAN üzerinde gelişmiş mobil iletişim ile kullanıcı verimliliğini ve yanıt artırmaya yardımcı.


B100 Serisi Konferans Telefonları

13Bu konferans telefonları büyük şirketler için küçük sofistike, kolay kullanımlı iletişim çözümleri sunuyoruz. Avaya'nın patentli OmniSound ™ teknolojisi katılımcıların tartışma herhangi kaçırmamak, toplantılarda kristal berraklığında iletimini sağlamaya yardımcı olur. Tak ve çalıştır-basitlik bir ethernet kablosu veya telefon hattına konferans telefonu bağlanmanızı sağlar. Esnek, gelişmiş özellikleri, ses, web ve video konferans ortamları geliştirmek. işletmenizde farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere konferans telefon modelleri çeşitli

9600 Serisi IP Deskphones

11IP Deskphones Avaya'nın amiral gemisi hattı parlak ses kalitesi, düşük güç gereksinimleri, özelleştirilebilir seçenekleri ve yüksek performans sunar. telefonlar geleneksel masaüstü telefon deneyimini basitleştirerek ise artan çağrı kontrolü sağlamak bağlam-duyarlı grafik arayüzleri ve geniş renkli dokunmatik ekran bulunuyor.

9500 Serisi Dijital Deskphones

10Küçük ve orta ölçekli işletmeler işletme içerisinde hemen hemen her rolü uygun bu yüksek kaliteli deskphones güveniyor.üstün ses ve deskphones yerleşik iletişim ve işbirliği özellikleri bir dizi olsun.


Avaya Vantage ™ Cihazı

12Yeni Avaya Vantage ™ Cihazı kullanan tek dokunuşla ses, sohbet, ya da işbirliği çalıştır. masaüstü, otel odaları, sağlık, büfeler: Vantage kullanıcıların uygulamalarını gereken cihazlar koyun. Avaya Müşteri SDK ile açık entegrasyon ve genişletilebilirlik sizin sanayi, iş dünyası ve kullanıcılar için Vantage kişiselleştirmek için kolay demektir.

3900 Serisi Dijital Deskphones

6Avaya 3900 Serisi Dijital Deskphones aksesuar çeşitliliği ile beş modellerde gelir. kolay kullanımlı arayüzler, bir çağrı günlüğü özelliği, kendini etiketleme tuşları ve basitleştirilmiş yönetimi ile verimliliği artırın.


9400 Serisi Dijital Deskphones

8iletişim özelliklerin tam paketi teslim sezgisel ve kolay kullanımlı telefonları ile verimli tüm çalışanların tutmanıza yardımcı olur. Avaya 9400 Serisi Dijital Deskphones akıllıca tasarlanmış arayüzler ve kristal berraklığında ses özelliği.


1100 Serisi IP Deskphones

1

Ergonomik olarak tasarlanmış 1100 Serisi IP Deskphones işinizin her alanında çalışanlar için çeşitli modellerden mevcuttur. Bu telefonlar bekleyen ileti, gelen aramayı ve veri mesajlaşma göstergeleri ve Icon- ve metin tabanlı keycaps tuşlarına sahiptir. Çeşitli modeller hareketliliği arttırmak için entegre Bluetooth® ses ağ geçitleri sunar ve gelecekteki genişleme için Gigabit Ethernet PC ve LAN portları.


3700 Serisi DECT yakışıklı

5Avaya 3700 Serisi DECT yakışıklı bir binanın içinde veya kampüste dolaşmak çalışanlara yüksek kalitede kablosuz ses iletişimi sağlar.


1600 Serisi IP Deskphones

4Temel iletişim ihtiyaçları olan işletmeler için 1600 Serisi IP Deskphones cazip bir fiyata sık kullanılan özellikler sunar. Bunlar ana yerleri, şubeler ve çağrı merkezi ajan kullanım için idealdir ve her çalışanın gerekli tam işlevselliğe sahiptir emin yardımcı diğer Avaya telefon yanında dağıtılabilir. Bu telefonlar Avaya Aura ® Platformu ve Avaya IP Office ™ Platform ile çalışır.

1400 Serisi Dijital Deskphones

3iş kullanıcıları geniş bir yelpazede ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan, 1400 Serisi Dijital Deskphones gelişmiş ses teknolojisi ve verimliliği artırıcı özellikler ile çekici ve çağdaş tasarım birleştirir. Bu telefonlar Avaya Aura ® Platformu ve Avaya IP Office ™ Platform ile çalışır.