ProLine

duvartipiproline

Estap, yeni ProLine serisiyle duvar tipi kabinet kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Yeni seri; şık tasarımı, gelişmiş yapısal üstünlükleri ve sunduğu kullanım kolaylıklarıyla benzerlerinden açık ara önde. Farklı kullanım ihtiyaçlarınız için ProLine ve ProLine+ olarak 2 farklı segmenttedir.

ProLine+

Yeni ProLine+ duvar tipi rack kabinetleri, duvara monte edildiğinde 85 kg taşıma kapasitesine, 4 adet cihaz dikmesi ve 4 noktadan montajlı raf ile birlikte dikili tip olarak 300 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Yeni Proline duvar tipi rack kabinetleri, duvara monte edildiğinde 50 kg taşıma kapasitesine, 4 adet cihaz dikmesi ve 4 noktadan montajlı raf ile birlikte dikili tip olarak 200 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Ayrıca, bu taşıma kapasitesini taşıyıcı profilleri olmayan yapısıyla gerçekleştirebilmektedir. 600 mm genişlik ve 450, 600 ve ek gövdeyle beraber 610 mm (160 + 450) derinlik opsiyonlarına sahiptir. 6U dan 20U’ya kadar birçok yükseklik seçeneğiyle ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar.

ProLine+ duvar tipi rack kabinetlerinde kapılar, yan panellerle birlikte açılarak çok daha iyi erişim olanağı sunuyor. Ön kapılar ve yan paneller kolaylıkla birbirlerinden ayrılabiliyor. Olağanüstü açılım yeteneği ve taşıyıcı profilsiz yapısıylaProLine+ serisi, yerli ve yabancı hiç bir duvar tipi kabinette olmayan kolaylıkları bir arada sunuyor.