HPE Switches

Hpe anahtarlar ın başlıca genel özellikleri farklı markalardan sıyrılıp ön plana çıkmalarını sağlamaktadır. Dünya devi firmalarında tercih ettikleri marka olup, piyasada ki pazar payını sağlamlaştırıp rekabetin üst sıralarında yer almaktadır.

Gelişmiş anahtarlama ve yönlendirme özellikleri, IPv6, MPL,Servis modüleri ile ve hizmet sanallaştırma.VPN Firewall modülü ile gelişmiş güvenlik ,VPN ve internet filtreleme hizmetleri.

Multitenant Device Context (MDC) — Yenilikçi veri merkezi sanallaştırma çözümüdür. Bu çözüm bir anahtar'ın sanallaştırılıp birden fazla sanal cihaza bölünmesine imkan vermektedir.

HP Ethernet Virtual Interconnect (EVI) —Coğrafi olarak farklı bölgelerde olan veri merkezlerinin L2 olarak birbirlerine bağlanmalarını sağlayan yenilikçi bir çözümdür. Bu çözüm sayesinde sanallaştırma ve veri merkezi iş sürekliliği projelerinde önemli avantajlar sağlanmaktadır.

In Service Software Upgrade (ISSU) —ISSU teknolojisi ile cihazların işletim sistemleri modüler şekilde ve çalışmayı aksatmadan güncellenebilmektedir. VPN Firewall modülü ile gelişmiş güvenlik ,VPN ve internet filtreleme hizmetleri sunmaktadır.

HPE switche 3HPE switche 2HPE switche 1HPE switche 9HPE switche 5HPE switche 4