Panasonic Ip Santral

Panasonic , Japonya ‘ nın Osaka kentinde 1918 yılında kurulmuştur. 1981 yılından bu yana Türkiye pazarındaki faaliyetlerine devam etmekte olan şirket tamamen %100 Japon sermayeli bir şirkettir. Panasonic Elektronik Satış A.Ş. adı altında Türkiye’ deki resmi ofisinin kuruluşunu ve ticari işlemlerini Haziran 2009 tarihinde tamamlamış, Ocak 2010 itibari ile de ticari faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye deki tüm Panasonic ürünlerinin yönetimi Panasonic Türkiye tarafından yapılmakta bakım ve servisleri sağlanmaktadır.

Panasonic, Bağımsız Devletler Topluluğu ( BDT ) bölgesinde ve Avrupa’ da 35 ten fazla ülkede pazar faaliyetlerini sürdürmektedir. Ar&Ge merkezlerinde, destekleyici firmalarında ve iş ortaklarında 249.000 den fazla çalışanı ile satış, pazarlama, üretim ve yaşam tarzı araştırmalarına devam etmektedir. IP santral konusunda Türkiye' ye son zamanlarda büyük yatırımlar yapmaktadır. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin hepsine hitap eden Panasonic, firmaların iletişim sorunlarına çözüm sunmaya devam etmektedir.

Veritel İletişim A.Ş olarak 1999 yılından bu yana Antalya' da hizmet vermekteyiz. Konusunda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin tamamen memnuniyetinden yana olduğumuzu bilmenizi isteriz. IP santral konusunda Business Partner olarak çalıştığımız Panasonic markasının bölge bayiliğini aynı zamanda ip santral servis ve bakımları faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

IP Santral Nedir ve nerelerde kullanılır?

Eskiden kullanılan Analog Santraller yerine artık günümüzde daha çok tercih edilen IP Pbx Santraller kullanılmaya başlanmıştır. Network ağı üzerinden haberleşmeyi sağlayan bu yeni nesil IP Santraller kolay yönetilebilmesi ve daha güvenli olmasıyla tercih edilmektedir. Bilgisayarlar ile birlikte aynı ağ üzerinden çalışabilmektedirler, kurulum ve maliyet açısından da firmalar için oldukça uygun fiyatlara mal olmaktadırlar. Küçük, orta ve büyük işletmelerin hepsinin kullanabileceği iletişim konusunda tüm ihtiyaçlarını giderebileceği bir santraldir.