Veritel A.Ş.

Veritel İletişim Sistemleri iletişim sektöründe toplam çözüm sunma hedefi ile 1998 yılında ANTALYA’da kurulmuştur Firma AVAYA IP tabanlı ürün ailesinin satış ve servisi , Estap Kabinet Sistemleri, HP Ağ Ürünleri , HCS Fiber Optik ve Bakır Kablolama olarak ticari işlevini sürdürmektedir..


Vizyonumuz

Günümüz teknolojilerine uygun en başarılı iletişim alt yapı sistemini çözüm olarak sunarak , data ve uygulamalarla ilgili gerekli en son teknolojileri kullanarak efektif çözümler sunmaktır. Veritel; telekomünikasyon konusunda kurumların kendi iletişim stratejilerini geliştirmek zorunda olduğunun bilincinde olup, kanıtlanmış bilgisi, tecrübesi ve desteğiyle kurumlara en uygun iletişim çözümleri sunmayı kendine amaç edinmiştir..


Misyonumuz

Veritel İletişim Sistemleri A.Ş. küresel teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek; ürün ve hizmet sağladığı işletmelerin iş verimliliği, başarılarına katkı sağlayan, çalışanları ile ekip çalışmasına inanan bilişim entegratörüdür. Firma , - Müşterilerine değer verir, - Çalışanlarına değer verir, ekip çalışmasına inanır. - Verdiği sözü tutar, - Gelişime açıktır.


Basında

antalya_avaya_haber_1-890x470

antalya_hcs_haber_2-890x470

hakkımızda